top of page
טריקה שקטה
טריקה שקטה

ששששש.....

אם יש לכם ארון מכל סוג שהוא, חשוב להשקיע במנגנון טריקה שקטה כדי למנוע מהדלתות שלכם להיטרק. לא רק שטריקת דלתות יכולה להיות מעצבנת להפליא, אלא שהיא גם יכולה לגרום לנזק לארון הבגדים שלך לאורך זמן. ללא מנגנון טריקה שקטה, עוצמת סגירת הדלתות עלולה לגרום לבלאי של הגלילים והמסילות בארונות הזזה ובארון דלתות סטנדרטי טריקה חזקה של הדלתות עלול לגרום לשחיקה של הצירים. מה שעלול להוביל לתיקונים יקרים בהמשך. בנוסף, טריקת דלתות עלולה להוות סכנה בטיחותית, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד בבית. על ידי השקעה במנגנון טריקה שקטה, תוכלו למנוע את כל הבעיות הללו וליהנות מארון בגדים שמתפקד בצורה חלקה ושקטה לאורך שנים. אל תעזבו את הארון שלכם בלי מנגנון טריקה שקטה.

אז... מה זה בעצם טריקה שקטה?

בטוח נתקלתם בזה בעבר, טריקה שקטה היא מנגנון שנועד למנוע מהדלתות של ארון הבגדים שלך להיסגר בחזקה, מה שעלול להיות גם מעצבן וגם עלול להזיק לארון הבגדים שלך.

מנגנון זה יעיל מאוד בהפחתת רעש ומניעת בלאי בארונכם, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה לשמור על מראה הארון שלו ולגרום לן לתפקד בצורה הטובה ביותר.

בתור בעל ניסיון בתחום, אני מתמחה בהתקנת מנגנוני טריקה שקטה בכל סוגי הארונות. ובנוסף אני עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מפעל המייצר מנגנונים אלו לכל סוגי הארונות והדלתות.

בתור איש מקצוע אמיתי בעל ניסון של מעל שני עשורים בתחום הרהיטים אני בעל ניסיון של שנים בעבודה עם מנגנונים אלו, ויש לי את הידע והכישורים הדרושים כדי להבטיח התקנה ללא רבב. כאשר תבחרו בי להתקין את מנגנון הטריקה השקטה שלכם, תוכלו לסמוך עלי שאספק שירות אמין ויעיל שישמור על תפקוד ארון הבגדים שלכם בצורה חלקה ושקטה לאורך שנים.

בארונות הזזה ישנם כמה סוגים של מנגנון טריקה שקטה, אשר נמצאים בשימוש נפוץ במטבחים, חדרי אמבטיה ואזורים אחרים. מנגנונים אלו נועדו למנוע מדלתות הארונות להטרק כשהן נסגרות, מה שיכול לעזור להפחית את הרעש ולמנוע נזק לארון.

1 / סוג אחד של מנגנון טריקה שקטה לארונות הזזה הוא מנגנון "הסגירה הרכה". מנגנון זה פועל על ידי האטת מהירות דלת הארון בעת ​​סגירתה, כך שהיא גולשת בעדינות למקומה מבלי להשמיע קול. מנגנוני סגירה רכה זמינים במגוון סגנונות וניתנים להתקנה על רוב סוגי דלתות ארונות ההזזה.

2 / סוג נוסף של מנגנון טריקה שקטה לארונות הזזה הוא מערכת הבולמים. מערכת זו משתמשת במכשיר קטן המותקן על מסגרת הארון או על הדלת עצמה. כאשר הדלת נסגרת, מערכת הבולמים מאטה את מהירות הדלת וסופגת את הפגיעה, ומונעת כל רעש. מערכות בולמים משמשות לעתים קרובות במסגרות מסחריות, כגון בתי מלון ובנייני משרדים.

בסך הכל, מנגנוני טריקה שקטה אלו יכולים לסייע בהפחתת הרעש, למנוע נזק לארון ולספק חוויה נוחה וידידותית יותר למשתמשים בארון.

בארון בעל דלתות נפתחות או קלפה ישנם כמה סוגים של מנגנוני טריקה שקטה הניתנים להתקנה.

1 / סוג אחד של מנגנון טריקה שקטה עבור הוא "ציר סגירה רכה". ציר זה פועל על ידי האטת מהירות הסגירה של הדלת, כך שהיא נסגרת בעדינות מבלי להשמיע קול. צירים עם סגירה רכה זמינים במגוון גדלים וסגנונות, וניתנים להתקנה על רוב סוגי הדלתות.

2 / סוג נוסף של מנגנון טריקה שקטה עבור דלתות נפתחות וקלפות הוא קפיץ הגז. קפיץ גז הוא מתקן קטן המותקן בתוך הארון ועוזר לשלוט בפתיחה ובסגירה של הדלת. כאשר הדלת נפתחת, קפיץ הגז מספק דחיפה של כוח כדי לעזור לפתוח את הדלת. כאשר הדלת נסגרת, קפיץ הגז עוזר להאט את מהירות הסגירה של הדלת, ומונע ממנה להיסגר, בשל היתרון הייחודי של מנגנון זה המסייע גם בפתיחת הדלת, מנגנון זה מצוי בעיקר בקלפות, בהן הדלתות נפתחות כלפי מעלה.

בנוסף לצירים לסגירה רכה וקפיצי גז, קיימים גם סוגים נוספים של מנגנוני טריקה שקטה עבור ארוני דלתות וקלאפות. אלה כוללים תפסים מגנטיים, המשתמשים במגנט כדי להחזיק את הדלת במקומה כשהיא נסגרת, ובולמים הידראוליים, המאטים את מהירות הסגירה של הדלת כדי למנוע ממנה להטרק.

בסך הכל, ישנם סוגים רבים ושונים של מנגנוני טריקה שקטה זמינים עבור דלתות נפתחות וקלפות. מנגנונים אלו יכולים לסייע בהפחתת הרעש, למנוע נזק לארון ולספק חוויה נוחה וידידותית יותר למשתמשים בארון.​ 

איזה מנגנון הכי מתאים עבורכם?

שימו לב!

שימו לב! ניסיון לתקן את הבעיות הללו בעצמך עלול להיות מסוכן ועלול לגרום נזק נוסף לארון הבגדים שלך. לי יש את הידע והניסיון הדרושים לאבחון ולתיקון בעיות אלו בצורה בטוחה ויעילה. יש לי את היכולת להחליף במהירות וביעילות חלקים בלויים או פגומים, ולהבטיח שמנגנון הטריקה השקטה פועל כראוי. על ידי הפקדת תיקוני ארון ההזזה שלך בידי איש מקצוע, אתה יכול להיות בטוח שהארון שלך יתפקד בצורה חלקה ושקטה במשך שנים רבות.

לכן, אל תנסו את זה בבית, התקשרו לייעוץ אם אתם בכל זאת חושבים שתוכלו לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם.

לקוחות ממליצים:

bottom of page